Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Cadox është një këngëtar i njohur. Suad xhaferi i njohur si (Cadox) prejardhjen e ka prej fshatit Novosell komuna e bujanovcit. Cadox Me Muzik dhe me zhandrrin etij rap hip hop kafilluar karrijeren qysh nga viti 2008 dhe ka aférsisht 30-40 kang mos ma teper sepse disa jan zhdukur nga arkivi po gjinden disa naper web faqe te ndryshme Cadox ka bashkpunime me repera te ndryshem dhe priten ende bashkpunime ma te mira me repera té ndryshem thenja e preferuar si e qdo reperit ésht e nje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Napoleon

Dossi A.K.A Professional's

Bujaa

Patriot Deliu

Herolind Ramabaja

Jokker

Edijan Muhaxheri

Ron Rexhi

Besmir Spahiu

Potera


Tags: Cadox

Krijo Një Kartolinë