Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cadox - S'muni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'muni".
3. Video është e këngës "S'muni", por nuk këndohet nga Cadox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cadox - S'muni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fenomen"

Komente

Asnjë Koment

23/07/2013

2013-07-23T17:50:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'muni" kënduar nga Cadox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cadox i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alb-G. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Alb-g :
tash pe pranojn kog-t po dominojn po thojn
qka po bojn tek po bojn sdi veq te nalt po shkojn
ata posht nuk meten te nalt po hypin
si kta sun gjeten te posht nuk zhdrypin

po ngoni ka e verteta se me neve o jeta
nuk jena si do qe u mush analfabeta
po krejt po ngajn ka na a pe din kush jon qeta
ti na njef qata pe thue e per neve din gjithqka

po e di qe m'njef mu ton naten rrin tum ngu
e di qe m'ngon mu po t'vjen inati me pranu
amo kjo n'fakt veq po shihet
kush o numero uno kog normal po dihet

po normal qe vrehet kuroren n'kry e kena
simbolizon se kingat e vetem jena
po normal qe jemi king hajdi me neve n'ring
perkulu para neve phuuu fucking

reff :
smuni me pru ni sen qe na e bina
smuni me hi qaty ku na truq hina
sene kimikale narkotika rrina pina
kungjat qe na lshon veq bomi se i dina

Strongi :
kog records shoq a e nive ti shoq a e pa
kuku sa posht ki me ra me ta me bo me hi n'bela
mun mu bo viktim sa her qe na vim
dikuj ja qelum naj vrim e dikuj kejt ja qim

apet u ktheva me fjal t rona apet dikuna ju qi nona
se jom i keq si dreq kur o puna per pantolla tgjona
mos um kshyr ka un se ta kthej diten n'nat
nuk pritoj kur dikon du me lon rat

kshyri pidhat tash qysh kungja po lshojn
sjon ka e din qe vetit vorrin po ja bojn
hapni vesht mir se krejt shiptaria po na ngojn
hajde tash pranoje se kog-ja pot SUndojn

kshyre pisi qysh i lshon kungjat okolla vetit
piqko ngo mir mos ja hup vleren mbretit
mun me leh si qen po ti qen je
pse pom nervozoni komen tt-s me ja ngreMë Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë