Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cainco - Favela Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk jena rrit ne lux
Jena rrit ne bando
Cainco in da colombia
Duke u mar me traficando
Amore mio jena pak me shum se crazy
Mbushur me polica rrugica lemonhaze
La vida e loca Pablo Medelina choco dhe coca
Ne do te jesh ma lady
Mos me provoko per ty me pyet sa vlen bota
Fast life o baby
Kam harru si iken jeta rrotullohet bota
Skam koh me u mar me me ty
Sado qe me terbon kur me veshtron me ata sy
Pako neper pako jam tu thy
Money mbi money llogarit plot u kry
Cuba havana
Export columbiana
Location Tirana
Coco marihuana
Hola muchacho
Vamos vamos vamos
Un e di ca sme solli te shtepija
La Familia edhe rruget e keqija
La vida loca le te faket policia
Ktu jena rrit ne rrug duke mesu si mafia
Un e di ca sme solli te shtepija
La Familia edhe rruget e keqija
La vida loca le te faket policia
Ktu jena rrit ne rrug duke mesu si mafia
Boom boom favela favela
Boom boom favela favela
Boom boom favela favela
Boom boom favela favela
Hola muchachos shqipet te ndara ne bandos
Gango ne skenat e nates shqipet shqyejn dyert e bankes
Jo nuk po luajna filma vina me cantat te shpina
Shtina kush futet ne zonat tona si ujrat e otrandos
Hey mos me mallko te me marre djalli
Nuk mund te me marr djalli beib se jam vet shejtani
Kena guxim te ujkut karakterin e luanit
Por fikem brenda vetes sic fiket hiri i duhanit
Money money jasht programit ndonjeher
Money jep money mer money humbje ndonjeher
Jam ber si mercenar
Me enderr milioner
Pa gjum duke luftu edhe gjumin ndonjeher
Kontroll ne aeroport edhe porte
Jam duke rreziku perdita
Mos fol vepra mafioze sonte
E di me do po me mir larg loquita
Un e di ca sme solli te shtepija
La Familia edhe rruget e keqija
La vida loca le te faket policia
Ktu jena rrit ne rrug duke mesu si mafia
Un e di ca sme solli te shtepija
La Familia edhe rruget e keqija
La vida loca le te faket policia
Ktu jena rrit ne rrug duke mesu si mafia
Boom boom favela favela
Boom boom favela favela
Boom boom favela favela
Boom boom favela favelaPublikimi: 25/08/2020


Më Shumë Këngë Nga Cainco:


Komente 0


Cainco - Favela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Favela".
3. Video është e këngës "Favela", por nuk këndohet nga Cainco.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.