Më mbaj mend (për 1 muaj)

Caje Poleshi - Oj Zogo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

oj zogo,oj zogo jelek me vija,oj zogo
A i ke pa shoqet e mia ,a i ke pa,a i ke pa shoqet e mija
I kam pa ,i kam pa moj nen nje hije,tu u bo gati per nusnie

Oj fellanz,oj fellanz,fellanze e malit,oj fellanz
A i ke ba çorapt e djalit ,a i ke ba
a i ke ba çorapt e djalit

I kam ba ,i kam ba e i kam ujdise,lule m'lule i kam qendise
i kam ba............................
....................
hajde nuse hajde nuse dalngadale hajde nuse
................
...............
Ka shum dite ,kam shume dit qe te pres me ardhe
kam shume dit.........
plasi vallja ,plasi vallja ore ore
nusja jone si lule bore
......
.............


Ky tekst u dërgua nga Lidabica

Caje Poleshi - Oj Zogo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Zogo".
3. Video është e këngës "Oj Zogo", por nuk këndohet nga Caje Poleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sajhe Poleshi:


Komente 0