Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Cakalli Mc

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cakalli Mc është një këngëtar. Në Maj 2004, Cakalli Mc merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Realitet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

2m

Ledi (M)

Dinno

Frensis

Mmg

Cufa

Arditi

Snero

Rbs

Dr.Rabbit

Tags: Cakalli Mc


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet