Më mbaj mend (për 1 muaj)

Caku Lezhes

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Caku Lezhes është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 23 Janar 2017, Caku Lezhes & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Vana". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Taulant Vasili

Çenzo

Enver Ahmeti

Astrit Rrenja

Geni Vesholli

Astrit Tirona

Silvi Nishtulla

Mandi Xhambazi

Mentor Kollari

Ylber Franca

Tags: Caku Lezhes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet