Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Camila - For Single You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "For Single You".
3. Video është e këngës "For Single You", por nuk këndohet nga Camila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Camila - For Single You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00You are everything that i asked
what my empy soul
it wanted to fell...

You are i so waited
what in dreams looked
and in you recovered it

You have gotten ignite
each part of my soul,
each space of my being

Now i haven't heart,
Neither eyes for anybody
for single you...

You are the love of my live,
the fate knew it
and today upon you in front of mine.

And each time I look at the past
so I understand that by your side
I all the time pertained you

You have gotten ignite
each part of my soul,
each space of my being

Now i haven't heart,
Neither eyes for anybody
for single you...

For single you...
For single you...
For single you...

It is truth
I can fell it
I know that my place is with you

You are every thing i asked
what i didn't know
and what in you discovered it


Më Shumë Këngë Nga Camila:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet