Më mbaj mend (për 1 muaj)

Canela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Canela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Maj 2019, Canela publikon videoklipin "Deri Kur". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ariana Jashari

Adelina Gashi

Orphan White

Lily N

Erigena

Xhirjana

Ervisa

Jona Jasini

Eda On/Off

Belexa

Tags: Canela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet