A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cani Lazoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Cani Lazoja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kenget e tij ende sot pas shum viteve jane ne playlistat e dj te klubeve shqiptare si "Tekila party", "Ani mori nuse" etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Xhevdet Jashari

G Bani

Izi

Prince Double H

Mola1

Mad Lion

Don Pizhi

Rudi

D.M.K.


Tags: Cani Lazoja, Cani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019