Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cani & Anxhela Peristeri - Mos Me Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne mes nesh
asgje nuk eshte si me parë,
s'ka me lotë,
as s'ka me puthje plot zjarr.
Kush do me doje mua me shume se ti,
kush do me thote te dua me lotet ne sy.
Kur te shoh zemra renkon si e vrare,
nuk di ça te beje,
qe ty te kem serish prane,
zeri yt lart me therret me shume fuqi,
e me thote te jemi bashke ne përjetesi.

REF.
Mos me harro, mos u largo,
se ti je ajo qe me mungon,
mos me harro, mos u largo,
eja ti tek une pergjithmone.

Vetem ti...
vetem ti jeton ne syte e mi,
dhe kerkon te jemi bashkë ne perjetesi,
do te vi
se sot per ty une kam shum mall,
dhe me prit se veç me ty ndihem e gjalle.

REF.
Mos me harro, mos u largo,
se ti je ajo qe me mungon,
mos me harro, mos u largo,
eja ti tek une pergjithmone.

Kush do me doje,
mua me shum se ti,
kush do me thote te dua
me lote ne syt.

REF.
Mos me harro, mos u largo,
se ti je ajo qe me mungon,
mos me harro, mos u largo,
eja ti tek une pergjithmone.


Ky tekst u dërgua nga albana&albion

Cani & Anxhela Peristeri - Mos Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Harro".
3. Video është e këngës "Mos Me Harro", por nuk këndohet nga Cani & Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cani Etemi:


Komente 0