Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cani - Kot E Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kot e dashur

Shkove kur te deshta shum m'la i vetmuar tash ai t'paska tradhtu erdhe falje mem kerku

Shkove kur te deshta shum m'la i vetmuar tash ai t'paska tradhtu erdhe falje mem kerku

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Pran meje rri dhe qan pranon se gabove edhe un qajsha si ti at nate kur me mashtrove

Pran meje rri dhe qan pranon se gabove edhe un qajsha si ti at nate kur me mashtrove

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Mendojshe se dashurija esht avantur harrove se gjith kthehen nje dit e dashur

Mendojshe se dashurija esht avantur harrove se gjith kthehen nje dit e dashur

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don

Ref:
Kot e dashur ti po qan moti rruget na u ndan shko prej meje pergjithmon zemra ime me ste don


Ky tekst u dërgua nga  Getoar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Cani Etemi
Publikimi: 20/09/2008


Cani - Kot E Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Dashuroj".
3. Video është e këngës "Kot E Dashuroj", por nuk këndohet nga Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cani Etemi:


Komente 0