Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Canni-g - Hit Për Dit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hit Për Dit".
3. Video është e këngës "Hit Për Dit", por nuk këndohet nga Canni-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Canni-g - Hit Për Dit  (Feat. Besstrong & Big Wolf)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Wolf

Featuring

Besstrong

26/08/2011

2011-08-26T21:28:19+00:00

Auuu - Creatiivvv :canni-G
Big wolf ft BessTrong

Canni-G: rep 1

Kush ha kush jan maT parT//
chill high repi n`Fazen e haart//
seni per parTy n`danc me llOkuma//
e dini kreT kur vim//
e bojna boom na//
seneT e mija i ngon//
para se me fljeT.//
Ose kur je gipS//
Ta then Tripin kreT.//
S'kom nevoj me rrejT//
Po bim hiT per diT.//
Qetash bashk me doSta//
Po shkojna me chilliT//
Tash ik se prap un jom fiT//
S'dina mu naL na se s'kena Limit//
finishin e mrrina //
Veni par pOm takojka//
N'club mrena hina//
E pash qajo pom dojka//
Pe due 1 bich //
Qe s'ma Tesh per kurgjO//
Edhe kur Tum she me Tjera//
Me thon rahat ta Lo//
Prap as un sja prish//
Kur do mu iQ met miT//
Tjeter kujT S'ja Lo//
Se s'din me bo ket shiT.//

Canni-G : reff 2x
hiT yeahhh na jem kne qdo dit[.dit ]
na si ju se bojm shit.[shiht ]
se sja sjena si fmit. [si fmit ]
apet hit yeha
na jem knee qdo ddiitt[.dit ]
na si ju se shiht.[ shiht ]
se na sjena si fmit [si fmit ]
apett...

BessTrong: rep 2

BessTrong, eeii shum i nxeht per Tekst//
shum i qarTen n`takt//
shum i mir per seks//
cann ku jeena naa//
e ku jon kTa Tjert.//
Kemi hyp teper nalt.//
qata kret e kan vrejt//
ahhaaa qFar tripii.//
aS vet sen spo dii.//
gjeTh qeshtu e bojna//
e jo s'jena si ti//
biTa e kallt pom shtin me shit fllow//
Double-a respekt prit edhe pak bRO//
kreT vin kadal-kadal//
Hade dridhe be zemer//
s'ki nevoj mem vet//
aS nuk veti per emer.//
senin e bojm venin pesh e qojm//
N`Auu inqizojm e tjert s'jena nisoj//
respekt krejT na dhojn //
respekt e meritojm//
na jena 1-shi//
po inat-g pe mohojn//
s'ka lidhje so problem//
t'mirat na dojn//
Tjerat um thojn//
BessTrong shum t'adhurojm//

Canni-G : reff 2x
hiT yeahhh na jem kne qdo dit[.dit ]
na si ju se bojm shit.[shiht ]
se sja sjena si fmit. [fmit ]
apet hit yeha
na jem knee qdo ddiitt[.dit ]
na si ju se shiht.[ shiht ]
se na sjena si fmit [ fmit ]
apett...

Big wolFF : rep 3

wolf AU Creativ//
edhe 1her t'fort //
edhe 1her masiv//
wolfi so normal//
plot thojn ti i nin//
qoni durt nalt //
Bertit le ta din.//
femnat e reperat //
t'rit edhe t'vjeTrit//
kur vi une kallzoo//
a ngani mas tjetrit//
hahAhhauuuuu //
ska sheki ues
vet stili jem shtin//
me dridh deri n`mengjes
as t`pejes as efes //
as backs 3-4 spllifa//
paranoj ideja t`qes
ti jap po sti shes//
nese jemi kolega//
e thejna tan naten se jena stratega//
nuk jetoi per bitcha//
i shaj ato m'njekin//
[ wolf zani yt,stili yt ]
pom terhekin.//
tash e mas dije//
kon e ki ngu fshije
na ta bina nxetin //
na ta bojna hije//

Canni-G : reff 2x
hiT yeahhh na jem kne qdo dit[.dit ]
na si ju se bojm shit.[shiht ]
se sja sjena si fmit. [fmit ]
apet hit yeha
na jem knee qdo ddiitt[.dit ]
na si ju se shiht.[ shiht ]
se na sjena si fmit [ fmit ]
apett...


Ky tekst u dërgua nga Lora
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet