Audio

Canni-G - Rap Pa Pare  (Feat. Big Wolf & Goldborn)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2011

2011-12-27T19:10:30

Featuring

Big Wolf

Featuring

GoldbornKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rap Pa Pare" kënduar nga Canni-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Canni-G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin