Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Cannibalz - Ju Kom Tullusum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/04/2009

2009-04-24T23:24:23+00:00OverDose:
Um kujtohet gjyshi,jem ni fjal ma pat than tha,
Nipi jem po shkon si ti i famshem ki mu kon,
po su kon edhe shum let tasht pom njohin mue kejt jom kan qaj problemi qe dikur sun um ke rrejt un jom qaj qe kejt um lypin se kan kurist te une dostat ti si n'zemer e ti sje kerkun une sboj sene te thmive une shkruj sene me vler ruju ti pi dostav t'mi se kta nuk fryjn neper er hej mos mendo qe boj hajgare po e kam seriozisht e kom kanibalin ngat qe ta merr jeten kur te boj me gisht he qka po thu pse kta njer kan dek jom me dostat e mi e ktynve sju kalon afati edhe pse kto pi thom dov e nashta i shkoj nerva po boni qka doni se edhe pa juve e theva juve ju dokna qe sjom kerka e juv vjen inati e ki me than un jom ni tip i veqant qe sju kom tullusum

OverLord:Ref:(x2),ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum.

Niil-B:
Ju kom pas edhe ju kom tullusum jeni fuckin artista e sun boni sene si un po boj rima dhe veremat pi boj shkrum ju kom pas edhe kom me ju pasen tullusum jom i kundert e nuk pershtatna me stilin tond tond ti pi cigare e un me dosta cepmi pllom pllom hu e paske rond rond paske pun me njerzt e pit hu e paske rond rond sa pe sho se paske dit jon qu jon qu barbikat te une mu anku kungjat e mi jon kogja t'ran domethan i kan provu sbon me neve mu liru se kejt e din qe jem paleta se me repin qeto dit po me zemer un t'vrejta gharechimani se nuk jon ka m'vyn sen gharechamabiget se e kom un ni problem individ mos ma rrit zonin se kom pun me mikrofonin mere senin tem e krahasoje me tonin(ye).
OverLord:Ref:(x2)Ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum.

F-Boogie:
Shum e njeri koka qu e bo dojkan mem sulmu ama mo se shtir e keni me mu sa her duna me ju than rrugen mos me ma zan se jeni hala te ri e le t'ju run ajo nan se boksin e kam t'ran sidomos per tullusuma ju kalli pak ka pak edhe ju vjen era guma hej ju shkuma ju ngrehi zhag per toke un edhe kanibali me juve po lumi qoke tullusum e tullusum ty t'kom e tullusum a pe she qe t'bona llom sa her duna met than kape gurin tem e mos ik e kom kanibalin ngat qe ropt ti q... gjuj allti per gjithkanin e spo gjuj kallash per ty se qfar njeri je ta bon shqip ka kry ti per mu je kerkushi e per ty jom babushi sa her une hi ty syt po ti mushi.
OverLord:Ref:(x2)Ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum,ju kom tullusum.


Ky tekst u dërgua nga Sokoli
Më Shumë Këngë Nga Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet