Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cannibalz - Rec..

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rec..".
3. Video është e këngës "Rec..", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Rec..  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/04/2009

2009-04-24T23:24:23+00:00Rep.1
- Shkova nshkoll profi spjegojke e une flejsha thojke OD mos pengo ktu e une keshsha
- Thojke une di shum sene qe ju nuk i dini jom ma i vjeter se ju ment e mija ju nuk i kini
- Se une lexoj shum di shum sene per ket jet ju jeni t'ri gaboni gabimi nuk o i let
- E qeshtu po han me prof une nshkoll tani shkova te doktori me bo ni kontroll
- Um kontrollojke nmushkri e se dike qka kom thojke tu pas kan nxi e tu paskan bo llom
- Analizat tkan dal keq norganizem i fatapit duhesh me lon ket sshit ose des qeto dit
- E qeshtu ma shurrshojke thojke over dos at sen un thojsha bla bla mshile gojen se di nuk din sen

Refren 2x
-kta po folin po folin po kryt e tem po thot mos i ngo
-krejt po ma kallzojn ka 1 rrug po une nuk po shoh
-njo u munojke mum afru thojke qiknej shko
-ti sen sdin per et e mu mos um mso

- tani dola pi studjo ja nisa me hec gjon um nalen policija se tum lyp ishin kon
- um qun atje posht e um moren ndeklarat than pse po bon kshtu senet qka i bon duhesh mi mat
- ja nisen folshin veq n'polici pot mami non stop duhesh mu permisu leje tash kit hip hop
- ndrit se ka qit kerkon eq probleme secilin ven un thojsha bla bla mshile gojen se ti nuk din sen
- tani dola pi stacionit mora rrugen per te shpija
- kur hina n'rrugen tem ja nis'shin folshin kojshija
- bravo tkoft gangster je qetu n'mahal
- a pi permasit thojshin leje se ky o bodall
- e ju mos folni se pe hetoj boten qysh pe shoh
- un spo ja vnoj veshin hiq kur po ma boni ngo
- permisohu bonu si ata djem qe ken un thojsha bla bla mshile gojen se ti nuk din sen

ey ky sen o per kejt shembujt e keq e ti djali mamit mshili esht mos e ngo


Ky tekst u dërgua nga  Getoar
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet