Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Venet Tona Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yea double es big master ef burgu ev overdosse jom ul ntavolin me shokin o di mos kqyr me qu kry se na gjujm allti ecim gjon snaj nin hiq per kerkon po qka bojna ktu tih veq enderron jena ttret meniven ku njerzit derdhin lot jena ttreten me ni ven ku ka vija has plot ku njeri shum let munet mu tranu nuk osht perfundim po fillim me tim njeri inteligjent kto i din ne fillim nuk osht vetem po esht vetem nje krijim po ju kallxoj per venet tona ti shoq sun e shtyn me kto prona jemi krejt tlidht jemi kreitt ner mes veti qka bojm sun na nal as deti jom rrit qetu ne qet ven krejt mini se kur tnashifni qe jemi qetu ku bahet hallakam na venin e tranojma policia nuk guxon me na nguc se ja thejm kryet se big master vjen edhe sen sun i bon nil-b jeni ma te fortit fres
h-p -overlosse etj etj ejt etj etj etj etj etj etj etj


Ky tekst u dërgua nga Alban

Cannibalz - Venet Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Venet Tona".
3. Video është e këngës "Venet Tona", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0