Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Fik Fik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fik Fik".
3. Video është e këngës "Fik Fik", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Fik Fik  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/03/2009

2009-03-30T23:30:51+00:00ahh t'qi t shkoqi a je tu ni ?
edhe unn tyy hhaahaa
maama ngojj
joo se nuk diii

gjumu n beat ti zemer boma drit
yeah hajde dridhu zemer edhe
kallxoma dhipin se po luj une me ty
sha pom qohet po boj hajde kurvo bonu gati e ta jap n goj
edhe bone triken qashtu
qysh une du nese lodhesh
kallxo se muj met urrzu
ma mir zhvallma temin se ta
japi me forc pot qi nonen me naj guri e pi plas nervat e kokes
sillmnu hot kurva se po du un me ju qi sillmu hot kurva kejt mrena me jav shti a pi din kto procedura ajde kallxomi lirisht muni me rikthy nese ju doni.
(veq gjysa :P)


Ky tekst u dërgua nga Shqiprim Aka Big`genion
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet