Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cannibalz - Boom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boom".
3. Video është e këngës "Boom", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Boom  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/01/2008

2008-01-31T19:33:31+00:00// reeF... //

- BOOM - BOOM .. hey deri n'maXximum //
- BOOM - BOOM .. bara-boom bara-boom bara boom //
- BOOM - BOOM .. Now lady shake don't stop //
- BOOM - BOOM .. hey put ur motherfuckah hand'z up //

[ Verse 1 - OverDose ]

- Nashta bassi taa ka siiLL .. hey-hey m'faL //
- Se kejt ma bojn.. O.D ti s'iie n0rmaL //
- oK shum mir e di .. që ti ma ki lakmi //
- A je tu ni mos u nal qu hup vedi me TC //

[ Verse 1 - Don Assassin ]

- Kqyre kush po vJen .. kUsh p0 ju LeN pa men //
- Kejt po pRiTin te dEra a uNe hiNa pa reNN //
- ZeMer t'qoJ peSH hiQ pa rePP veq me reFF... //
- Kur ta ngoJsh qeT seNN .. lyPP apEt sUn e Len //

- Qu pesh mBteTresH(quEEn) se ktu je bashk me mbreti //
- Binen e kalli .. e ti ja nin lezZetin //
- OK .. Shekiratu se ja ki zakon //
- Veten e nin qart kur afer e ki 1 DON // o b0nb0n.. !

[ reeFF... ]

- BOOM - BOOM .. hey deri n'maximum //
- BOOM - BOOM .. bara-boom bara-boom bara-boom
- BOOM - BOOM .. Now lady shake don't stop //
- BOOM - BOOM .. hey put ur motherfuckah hand'z up //

[ Verse 2 - Don Ghetto ]

- oK .. haJde kneY heY n'ket fuckinG' neii //
- Sonte shum pe theii bone tim heY o dJ //
- Si qdo naT si qDo diT pE bi ni hit qe e nGon //
- Zemer qoJ durT naLt qeShtu Ghetto po DON //

[ Verse 2 - F-Boogie ]

- ZonJusha .. durT naLt qoni //
- Boogie.. eY pLasSi miKroFoni //
- Lshoja zonin livrit mos u nal me qet bit //
- Kur i ki Ca1balat .. liRisht bErtit //

- Pesh qoNu praptoNu se mir p0 dini //
- Jom tu t'thirr ama 1 birr .. edhe ju pini ///
- Qoje pijen eksS ki reFLfleks e di //
- mos u bo kompLeks QarTu a je tu ni //

[ reeFF... ]

- BOOM - BOOM .. hey deri n'maximum //
- BOOM - BOOM .. bara-boom bara-boom bara-boom
- BOOM - BOOM .. Now lady shake don't stop //
- BOOM - BOOM .. hey put ur motherfuckah hand'z up //

[ Verse 3 - OverLord ]

- Shake that shit hey a motherfuckah low //
- O-Oouuu.. Get on a flor //
- YeaH.. duRt naLt qa je tu pI so tu ma ni //
- huPpe qaT vEdi me Raki ta di qe ti nuk je fMiii //

- Get low .. WHAT .. Stand up .. WHAT //
- Motherfuckah heY don't stop .. WHAT //
- Let's Go .. what .. u know .. what //
- Se unE pE di qe ti pE Din se qaa kom qeFF me bo // o-oooo

[ reeFF... ]

- BOOM - BOOM .. hey deri n'maximum //
- BOOM - BOOM .. bara-boom bara-boom bara-bomm
- BOOM - BOOM .. Now lady shake don't stop //
- BOOM - BOOM .. hey put ur motherfuckah hand'z up //


Ky tekst u dërgua nga Hekuran   n0oRzzaa
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet