Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Viti Ri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viti Ri".
3. Video është e këngës "Viti Ri", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Viti Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

31/01/2008

2008-01-31T19:33:31+00:00vit ri viti ri shko kejtve kallxoj se po vjen vitir e i vjrtri shkojvit ri viti ri shko kejtve kallxoj se po vjen vitir e i vjrtri shkoj virii shkoj e i rivi erdh sonte edhe fmija spo qon raki sonte ska mu najl se qet nat e kom prit sonete mos ta nin tfalen edhe muhalit petardet gati ho mere njo se pe sho qe po lakmon pregaditinu gjuni petarde jo qe tu po qatje edh viti ri e bora na mloj vtovt e bora mikrofonin e mloj babadrimni sonte na paska pr i bsaka lon bredhin ngat ne qerapa te gata silja trin qonu kejt me vestu e qyre qvar dhurata bahbadimni ka pr vitin e ri me festu vit ri viti ri shko kejtve kallxoj se po vjen vitir e i vjrtri shkoj vit ri viti ri shko kejtve kallxoj se po vjen vitir e i vjrtri shkoj


Ky tekst u dërgua nga Ylli Tc
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet