Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Mendoj Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Mendoj Per Ty", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Mendoj Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/12/2008

2008-12-23T14:54:06+00:00Nga dita qe te pash un ty ende e kam nje lot ne sy
Trupi jot mu me terhek buzen dua te ta prek

(Refren 2x)
[NiiL-B]
Prej dites qe te pash ne sy nga ajo dit mendoj per ty
Gjithmon do tkem ne zemren tem
Ti ishe dhe do t`jesh jeta jem

[Don Assassin]
Diten e par kur t`takova me lot n`sy t`shikova
A thu do t`jem bashk atje ment un I qova
E mbaj n`men qysh um ke kshyr
Me buzqeshje n`zemer n`ftyr
Dojsha me tu afru po sun e gjejsha as ni mnyr
Ditet mu dokshin te shkurta netet e gjata pa ty
Qdo dit zotit ju kom lut qysh me ti puth ata sy
Nuk po di qysh me tu shpreh para se me hi un n`dhe
Pa ty sun jetoj zemra jem per ty ka leh

[F Boogie]
Ftyra jote m`del perpara sa her qe shi o tu ra
Kurgjo ma shum s`kisha dasht veq edhe ni her afer ty met pa
Edhe n`shkofsha n`at dynja kujtimet per ty jo nuk vdesin
Veprat e tua t`kalume te une n`zemer mbesin
Pse nuk pe bon zemren guri veq ni her me mu afru
Edhe nese jo kshtu zemer s`paku n`onderr mem kujtu
Se per ty jom tu jetu qato pot kujtoj me mall
Si lypi zotit ma shum veq mu me ma hek ket hall

(Refren 2x)
[NiiL-B]
Prej dites qe un t` pash ne sy nga ajo dit mendoj per ty
Gjithmon do tkem ne zemren tem
Ti ishe dhe do t`jesh jeta jem

[NiiL-B]
Diten e par kur t`takova nuk mujta me perballu
Per her t`par syt kur ti lshova kurr s`mujta me ti largu
Kisha pas qef met pas n`prehen e shum sene me ti shpreh
Dashuria jem ndaj teje engjull pom bon me u deh
Hija jote um del perpara sa her gjumi um zen
Shum kom qef met pas afer sa her sidomos terri kur t`bjen
Ftyren po du me ta prek veq ni her met ledhatu
Syt per ty jon tu um djeg pa ty spo muj une me duru

[Hanello]
Sa her qe um del gjumi dal kshyri n`dritare
Dashnia jem per ty osht e madhe po shihet ashiqare
A thu a vjen naj her dita qe une moti e prita
A thu edhe ti um ke dasht nashta une se dita
Shum e omel kur pot shoh a buzt po du me ti prek
Po du me nejt me ty pa nejt me ty smuj me dek
Po du me ta shtrengu doren met kallxu n`sy qe tdu
Prej dites qe t`kom taku je kon melaqe per mu

(Refren 2x)
[NiiL-B]
Prej dites qe un t` pash ne sy nga ajo dit mendoj per ty
Gjithmon do tkem ne zemren tem
Ti ishe dhe do t`jesh jeta jem


Ky tekst u dërgua nga  LejLa
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet