Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Qyqe (Feat. Strongi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kshyrma stilin QYQE e kshyrma mu kanunin e hajde qoma kit qunin u ta honksha funin nejse zemer t'afrona une ty kadale e nashta tshkoj nerva me kto fjal banale
une jom reper qika e mamit ty mos ta nin he e kshyrum kshyrum he aje ka um shef un ta ha qat goj ty zemer preki ntel ta ha qat buzen posht ta kici edhe qat bel mos t'him ma fell sjom ak du me bo fore po du mu zajabat me ta ble ni akullore shum smut je ka dokesh po dokesh kejt okey shum tqume me kanune zeemer tkom shti .....
jom i kallt je e kallt po shifet ashiqare hoteli o ka na pret hajde zemer se kem boll pare o zot qa tkisha prek e tkisha haehae se di sa pe kutpn veq po du met thon diqka yeh

X2:Ref
Qyqe kerkush nuk tka faj
Qyqe mos i lag syt me vaj
Qyqe hajde tash bye bye se jom shum busy e jom kejt hai

Hala ngreh ka un e hala um ki zemer hala pom kutjon hala pot bjen nemn ky emer jom Cannibalz asi qe komandoj ngjak asi qe ta shkurtoj jeten dit per dit kapak je e mrekullushme hala je sikur mbretresh hala um kujton krevet qashtu desh hala krithmat e tua i kom neper vesh sdi apom kupton .....................1+2 jon barabart me 3 shum sigurt sa her ti dhash gishtat mi more edhe durt nejse ti je femen ke qef me qu bisht je emsume qishtu ski nevoj me perdor gisht nejse jom i pari per ty ti tash shum pom don sa her perkdhelesh me dikon menjen te une e qon e di qe se harron at knaqsi qe ta dhurova e pasna bo shum mir shum vet ti i shijove

X: Ref
Qyqe kerkush nuk tka faj
Qyqe mos i lag syt me vaj
Qyqe hajde tash bye bye se jom shum busy e jom kejt hai

E tpaska mar malli per netet e kalume tpaska mar malli per seks naper podrume tpaska mar malli per mu e per zonin tem tpaska mar malli pranoje qyqja jem e veq une kom dit me ta plotsu qata qe e don tash vet po jeton a tan kihen ka une menon po i ke ra pizhmon po qyqe ski qa bon shpesh po gabon pa nevoj hiq po vepron a e ke gjet qaton qe e ke lyp tash bye bye skom qa met bo nese je vet tu pi qaj se tash vet flen ski me kon mu nxe tash edhe per probleme ski em kon mu rre pa mu ti ski sen dhe fryma ka me tu nal mmos ma tesh me sms se qyqe spo kom val mos ma bo nudge se busy ekom statusin tash ti je vet qyqe ski njerzit ta trusin

X2 Ref
Qyqe kerkush nuk tka faj
Qyqe mos i lag syt me vaj
Qyqe hajde tash bye bye se jom shum busy e jom kejt hai


Ky tekst u dërgua nga  edona


Nuk kemi video për këtë këngë.


The Cannibalz
Featuring: Strongi
Publikimi: 28/03/2009


Cannibalz - Qyqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyqe".
3. Video është e këngës "Qyqe", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0