Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - 2 Night Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yeah Ladys and fucking jentelments Is Your Fucking Boy Cannibal

[over lord]
e qa po doni me nij a po doni me nij new shit get me lose edhe qartu bertit
prit ta marr mikrofoin tja lshoj zonin ta dridhi kejt betonin
jo hoomie temin po tonin se kejt pe dini kush nonen jom ska nevoj per prezantim
ta nxerri hitim e bitin e shiti pa ngreh tim deam si kom fajet ktu po i ka zoni tash boni
qa t'doni e ndaq mos terboni xhoniii...

[niil-b]
n'g-lan po rri qetuh neve na kij tu pi bari raki per kurgjo nuk jem tuh nij
boogie edhe niil-b ghetto edhe o-d, Over l t-c ma t'qartit n'shqiptari
e ti qa nonen po kshyr kallxom rap a po ta themi mos gabo me ndrruh llaf
se qytek tani na t'rremi se t'fort jemi ket sen e pranojn edhe dushmonat problem mos
t'kemi se vimi jau ....... nonat ahaaaa

[ref2]
na jemi tu neit hajde dhe ti ma shpeit
kejt jemi tu pi qu nuk ka e flejt hej nuk kemi qmim e ke vrejt
hajde kce me neve se na jemi t'shtrejt

[f-boogie]
e ky xhentelmeni po sillet e koka bo kejt rrot paska cop te adhe se ndor e paska ni got raki koka
tu ki bassi n'tru i paska hi dj nalja zonin se kejt te koka fshii qe ku e ki boogie edhe niil-b
Ghetoo edhe ool bashk me oog era o ka vjen bari heii qele dritaren jasht paska shum goca uneh e mora t'paren

[over dose]
ne kur tjemi t'qart jemi n'qdo aspekt shoqe jem un kur gjuj gjuj
direkt inat-g-it i lo t'dekt se jom neri i pa prekt i kallt
i cekt per qka t'dush ti njehi lekt jemi kejt bashkum tbashkum si
gjithmnon me thy ata tdobtit kan hup e un nuk pi shoh pot lypi zemer tyh mi ja dhon ni tuurr me kcy
per kto sene une kom kry hajde tash e lidhme nyj...

[ref2]
na jemi tu neit hajde dhe ti ma shpeit
kejt jemi tu pi qu nuk ka e flejt hej nuk kemi qmim e ke vrejt
hajde kce me neve se na jemi t'shtrejt


Ky tekst u dërgua nga  lilaa

Cannibalz - 2 Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Night".
3. Video është e këngës "2 Night", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0