Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu

pom kujtohet gjithmon bashk jemi kon me na hi dikush n'mes nuk e kemi lon per ty jom kon mbret eti per mu bretresh hala m'shfaqet ftyra jote e omel tu kesh. u bo shum koh po smuj met harru sdi qysh me ta shpreh po shum je tum mungu
pa ty as diten ediellit sjom tue pa pa ty shum kom duru sdi a duroj hala
mke lon ne vetmi e nsy mke lon lot kerkush nuk e din qysh po nina sot
per ty un kom jetu pa ty sdi qa boj
nuk je nket bot ket kang po ta kushtoj
zemer pa ty mo sun po duroj
te varri qdo dit lule pot dhuroj
e po bertas me zo pse kjo me ndodh
sdi qa boj pa ty prej ksaj jete jom lodh

ref:ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu

je kon lule per mu ke bo pjes nmzemren tem fakt qe stkom ngat e ky fakt pom dhem
per ty un kom jetu e ti ke jetu per mu kurr me fjal sta kom pershkru sa shum te du
e kqyri fotografin kur bashk jemi kon ke bo pjes ntjeter planet nplanetin ton
tash nuk je kto vargje po ti kushtoj ti je kon jeta jem pa ty sun jetoj
qdo dit per ty mendoj i permallushem
sikur me ty tash mo e sjom i gzushem po kshtu deshti zoti me na largu
tash jom pa ty e ti je pa ty
pa ty mo jeta spo vazhdon nashta i nin kto fjal qe shum pom mungon
nboten tjeter apet bashk kem mu kon se zemer pa ty jeta koka shum e ron

ref:ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu


Ky tekst u dërgua nga Rinna\'


Nuk kemi video për këtë këngë.
Cannibalz - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0