Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Mos Thuj Wee

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuj Wee".
3. Video është e këngës "Mos Thuj Wee", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Mos Thuj Wee  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/10/2009

2009-10-04T15:41:19+00:00ei kanibal records yup yup
smow ii

NiiL-B :mos nal tu piii

F-bogie:
tash une po vi tash une po pi
kualitet i ron ti ala nuk e ke ni
sene me niiL-B sa here vi me TC
nqoftse ti nuk e keni hajde ka ndry ta shti
se jom i pit kurgjo sjom tu dit
qyre me ket beat(bit)sa fort je ka e livrit
shauri je ka ma then si qdo her me stil
hajde 1 2 3 kalle si fitiL

FreSh-P
Ktu e ki ni fitim qe ta bon venin tim
sa her vi me hekuranin un ju bi naj shperblim
bone kthimin mbrapa hajde ma shpejt
bone krejt hot e qu kalle KejT
Cannibali N`gilan rep po prodhon
kerkon nuk pe ngon
po adhurus i ka 1 miljon
qdo e dyta mu mdon
qdo i dyti mka idoll
sa her vi ka juh une vi si andoLL

OverLoaRd
Reff 2x:
hajde qitu kce se ti pom nje
ti mos thuj Wee ...ski qa thu Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B: ej mos thuj Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B :ej mos thuj Wee

Overdose
ejjj mos thuj wee
hajde pimi na si dje
jom i njejti qaj i i drejti
spe di juve kush ju rrejti
qajo qika nqosh flejti
OD-i hala qu knei ti
tash ngoje hitin bitin shitin qe ta kall dhipin
une jom keiT ...hay keit po ma kuptojn tripin
se jom N`kllab bashk me dosTaT Cannibal
nuk pimi qfare do po na pimi KrisTaL
kadal mos u gut gojen e kom si barut
fjalt kur ti shkruj ti shuj se ti qess nokauT
hëhë tash syt i kom qel je habit kurr sun i mshel
se jom shum i pit ...ti kshtu se RipiT
n'tripa t'MSN-s paranoja Tka ShenziT
une thej qdo dit a ti je nmonotoni
WeekWeekWeekWeek Wii Wii

OverLoaRd
Reff 2x:
hajde qitu kce se ti pom nje
ti mos thuj Wee ...ski qa thu Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B: ej mos thuj Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B :ej mos thuj Wee

OverLoaRd
sa here vi nKllab une jom shum hatdd
pse e dhezi nejen une nuk kom faj
kush pju shtin mu dridh une jom veq qaj
kallxom a ka mat mdhaaajj
kshtu qe po du me hup vedii
une une me tona(femnat) tu pii
hajt ama edhe do raki ose vi
edhe vet e mar se homi jom caR a
e die qe ti mue po ma ha haa

NiiL-B:
ej po dokesh nice qoje edhe ni aic
dridhe per mu ma shum ...maic maic
qu pi per mu mos u nal tu pii
ta preki buzen me gishtin e art Tc ...a
hajde sillu ma ngat Cannibali osht tu pii
shauri hajde dridhu pak

Reff 4x:
hajde qitu kce se ti pom nje
ti mos thuj Wee ...ski qa thu Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B: ej mos thuj Wee
ej mos thuj Wee
NiiL-B :ej mos thuj Wee


Ky tekst u dërgua nga Relly...tc   shera
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet