Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Pa Ta S'jetoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ta S'jetoj".
3. Video është e këngës "Pa Ta S'jetoj", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Pa Ta S'jetoj  (Feat. Niil-B, Overdose & Overlord)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Niil-B

Featuring

O.D (Overdose)

Featuring

Overlord

13/02/2009

2009-02-13T00:14:30+00:00ref:
pa ta sjetoj dita mduket e gjat nata nuk shkon aspak
shoku jem o jeta jem

F-boogie:
Shum e njeri po mendon qe mu naj her mrrxon//
jo shoki jem pse jom jetim shoqnin nkrah e kom//
nuk kom qeff mem bo keq po as un keq spot boj//
kom qeff mem bo mir per at mir te falemnderoj//
i shoh plot kshyrin shtremt mendojn qe jom i keq ne zemer//
menojn qe boj dallavera po prap un nuk kom emer//
du mi njoft kejt ata qe kan inati n'mu//
du me ju kallxu qe per ket send skini nevoj mu mem menu//

Nill-B:
po heci rruges po menoj a thu pse kejt syt po mi lshojn//
athu kan problem e mu a nashta nuk em njohin//
nuk po di qka me vepru a mu nal mi kshyr a me shku//
spo muj mi kuptu pse kan bindje te keqe per mu//
ma merr mendja kan inati edhe pse teper em dojn//
e di qe n'sy ma bojn rrafsh po mas shpinde m'adhurojn//
let bojn qka dojn se jeta jem osht qiky shoki ngat//
a gjumi nuk po nxen pa ta se ni veten rahat//

ref:
pa ta sjetoj dita mduket e gjat//
nata nuk shkon aspak//
shoku jem o jeta jem//

pa ta sjetoj rri ndritare veshtroj//
fotografi shiqoj//
shoku jem o jeta jem//

OverLord:
athu dikush n'ket bot em paska nem//
kerkush spom ngon perveq qiti shokit tem//
edhe kti mikrofonit qe kurr sju nal zoni//
bile niher mtha njonji boll pot duron aj vironi//
hommie so kam han se Kari ti qka han//
se kritika jote osht si ni pik n'Oqean//
o jaran bonu fer zoni jem o i trent//
edhe nese dess Cannibalav ja lo n'Testament//

OverDosse(OD):
e kalla ni cigare e qitu po menoj//
pse njerz thojn qe un sene te kqija po boj//
kerkush nuk em don kejt folin per mu keq//
kejt nxhesin llafe sikur mu pas kon dreq//
kejt kan qeff mem pa mu te posht tu sharru//
ky dosti jem em man n'nkom qe kurr smuj me ja harru//
jena t'lidht beso qe ska shoqni si na//
qka bomi njonji tjertrit gjithon i nimojna//

reff:
pa ta sjetoj dita mduket e gjat//
nata nuk shkon aspak//
shoku jem o jeta jem//

pa ta sjetoj rri ndritare veshtroj//
fotografi shiqoj//
shoku jem o jeta jem//


Ky tekst u dërgua nga  shera
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet