Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Mir Se Vjen N`gilan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Se Vjen N`gilan".
3. Video është e këngës "Mir Se Vjen N`gilan", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Mir Se Vjen N`gilan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/01/2010

2010-01-12T21:46:52+00:00[Refren - OverLord]

- A po do me m`lyp , qe ku m`ki n`Gilan //
- Pluma , Rima , Drog .. ktu jon o man //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

- Ky o Gilani me probleme plot //
- Ktu nihet beretta e nuk shihen lot //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

[NiiL-B]

- Ju muni me marr me men se Gilani o teper hot //
- Ju muni me dit se n`Gilan per 1 fjal click shoot //
- OK bone si na .. hajt jeto si na //
- Hajt the si na .. un po thom mos vet kush o //

- I gatshum qdo her haver , Gilani ka plan //
- S`ja daj tu u shetit per dit pi Balecit n`Gavran //
- I kom lidhjet e forta mes veti , Ca1bal jaran //
- Paradite t`pershendeti , nmramje mir se vjen n`Gilan //

[Overdose]

- Gilan , veni ku jom rrit //
- Si kom dal ktu naper rrug une dost jom napushit //
- Se s`ki jet ma t`mir , duhet mu kon i fort vet //
- Duhesh vetes mi ja rujt shpinen se shpejt ktu kerset //

- Secili ma napushant , secili ma gangster //
- Na me mujt e hekmi diten , e lomi veq terr //
- Gilan veni reperav qe jon realista //
- Se n`tjera vena shka nita ken komercialista //

[Refren - OverLord]

- A po do me m`lyp , qe ku m`ki n`Gilan //
- Pluma , Rima , Drog .. ktu jon o man //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

- Ky o Gilani me probleme plot //
- Ktu nihet beretta e nuk shihen lot //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

[Fresh-P]

- Jetoj un n`Gilan pa kurrfar dyshimi //
- Per dit me dosta me saba shimi //
- E kom kejt njejt , ka niher n`javt flejm //
- Kur ti krymi shpejt , nuk kemi qa rrejm //

- Nashta t`vjen interesont , po edhe ti um beson //
- Me kercnu vazhdimisht , Freshi Gilanin nuk e ndrron //
- Se qetu e marum , qetu e pimi n`pergjithsi //
- As 1 shok se thirri n`emer se kejt i kom vllazni //

[Don Ghetto]

- GILAN .. shoki jem per to ke ni //
- GILAN .. pej qaty ku une vi //
- CA1BAL .. po vin do djem t`ri //
- CA1BAL .. fjala n`zemer ju ka hi //

- Po vi prej Gilani , prej qaty ku s`mun me m`nal //
- Ku muzika jem o IN , neper secilen mahall //
- Ku gangsterat i mushin hunt edhe i hupin valt //
- Gilanin e doni , Ca1balin e ngoni durt nalt //

[Refren - OverLord]

- A po do me m`lyp , qe ku m`ki n`Gilan //
- Pluma , Rima , Drog .. ktu jon o man //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

- Ky o Gilani me probleme plot //
- Ktu nihet beretta e nuk shihen lot //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

[OverLord]

- Gilanin e kom une sick .. e stilin e kemi shum hot //
- E repin e kemi Unik .. se do Gilanin ta lomi bajat //
- Bone 1 hap mbrapa .. se ktu ki CA1BAL //
- Ey o man .. It's so Phenomenal //

- Une ta bi.. se nuk e ke ni .. bone si na.. po ti jo nuk mun //
- S'je i Gilanit amo ki lakmi .. ti do me pas si une kanun //
- Amo kqyre une kon e kom back //
- CA1BAL MO'FUCKA secili ka 1 fishek //

[Rascom]

- Qy sha thojkan , qy sha nita .. qy Rascomi po vjedh beata //
- Un i nita qeta tripa .. ju bertita su habita //
- Posht i qita vet u rrita .. e pi fjalve su merzita //
- Su perzita i zhagita .. u halita vet smokita //

- N`terr pa drita u shetita .. me qat femnen un livrita //
- Kongt i bona e i shita .. priten n`shitje qeto dita //
- N`qeto beata un repita .. une vet i porosita //
- Vet i bona nuk e prita .. ja pash hajrin vet chillita //

[Refren - OverLord]

- A po do me m`lyp , qe ku m`ki n`Gilan //
- Pluma , Rima , Drog .. ktu jon o man //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //

- Ky o Gilani me probleme plot //
- Ktu nihet beretta e nuk shihen lot //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //
- Mir se vjen n`Gilan .. [Mir se vjen n`Gilan] //


Ky tekst u dërgua nga Cenix   Ard TC   cannibalzi
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet