Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - N'rrug Tmija Shkojn Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S`di qa jom hy n`paranoja
Qto diit pom luhet Loja
Po foli ma shum se goja
Kejt po thojn kshyre ket goja
Ju po lidhnu krejt naper toja
Po thuni kena botime ku
kari ti bon butim kur nuk e ki
nonen e qime . Me polic kom pas
pun se kurr nuk kan mujt mem nxon
m`LIpin 24 or e une rri i kshyri naton
me rep o problem sidomos mos me pi bari une Jom qaj i Pari qe per ata sum ha Kari ..

A po doni naj sen tre me ju
kallu per jeten tem tan diten shetitna ne rrug me kerr une me
shokin tem neper Gilan q`do rrug
tu e majt n`qoft se sbesoni regjistrimin 124867 tu Chillit neper rrugt e Gilanit kaniher spoo nina mir po hy n`tripa te dobermanit e do njerz nuk po kan vler po te do po kom shumica nuk pe din shum e senet per ata qa i bon
The Cannibalz
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2009


Cannibalz - N'rrug Tmija Shkojn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'rrug Tmija Shkojn".
3. Video është e këngës "N'rrug Tmija Shkojn", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0