Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Um Kujtohet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yeahh..

qyki sen osht per gjeneratat e reja
qe se kuptojn 1 sen,edhe munohen mu kon n'to..!!!
perqato duhesh mi ja dit tripat 1 seni per mu kon n'to...GO

-Un ja nisa para 5 vjete dojsha me mrri me 14 vjet dojsha me bo 1 sen qe ti se ki isha Amator shkojke krejt me zor puna tu u sill rrugve e disha qka o dhuna!!..
E isha nervoz kisha probleme shpesh n'rrug t'Prishtines u rresha u bojsha ***ja nisa me bo sene t'forta me grupin tem adhurust u ktheshin ka na e disha qe ty t'dhem...
Ja nisi emri ca1bal mu permen kamos ja nisen shumica OBS mi ardh permas
Linda me talent n'zemer,repin e kisha kry ky o stili jem e tondin ta***
Un boj sene me vler jo si ti qe


Ky tekst u dërgua nga Lulja


Nuk kemi video për këtë këngë.


The Cannibalz
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2010


Cannibalz - Um Kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Um Kujtohet".
3. Video është e këngës "Um Kujtohet", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0