A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Canny - Ndjej


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


TY do te dua si tani
ku te shkoj as vet se di.
Je dhe do jesh ti perseri
drite e jetes ne erresire.

Hena naten e ndricoi
Yjet boten e rrethojne
Dhe un e ndjej
Zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo.

Fle,ne cdo enderr ti me vjen
realitetin e harroj.
Fsheh dashurine e vertet
larg nga qielli jemi vet.

Hena naten e ndricoi
Yjet boten e rrethojne
Dhe un e ndjej
Zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo.

Ndjej...zemren time
Ku jeton ajo
E ndjej...por kam dhimbje se nuk esht ajo.


Lyrics submited by  ShowBizKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019