A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital Miro

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Capital Miro është një këngëtar. Më datë 25 Nëntor 2014, Capital Miro publikon videoklipin "Hiqmu Qafe". Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donny G

Mc Trinty

Tala The King

Dnp

Rem-G Aka Abnotik

Strong

Anonymos

Big Tipp

Hecktor

Sickystyle


Tags: Capital Miro

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019