A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Ma E Mira ➡ Naj Bolja

 Shqip ➡  Kroacisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: andaa


Ma E Mira

.....................
Ref : 2x
Ti je ma e mira ...
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Qe e kom pas najher

.............................................
Nashta per ty esht pak shpejt
Po une tkom n'kry qe shum vjet
Kto nuk e ke dit se von t'kom kallxu
Veq nuk e di a m'ke besu
Une kom me kon gjithmon ktu per ty
S'kom me lon kërkon n'mes me ndërhy
Besom ti nuk e din sa shuëm kom ndryshu
Veten mo s'pe njo e ja kom nis me dyshu
Lidhjen me ty e kom Marr shum seriozisht
Jom tu endrru me ta ngjit unazen n'gisht
Kejt kjo storie nuk ka ndodh rastësisht
Je ma e Mira definitivisht
Je ëndrra ma e madhe n'jet per mu
Je dëshira qe po du me mu plotsu
Edhe n'qiell ka mu shkru
Edhe kejt kan me dit
Edhe Engjujt kan met kallxu qe per mu je lind......seeee

Ref : 2x
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Qe e kom pas najher

Qa do qe ti vendos kom mu munu me kuptu
Ti qa don n'jet kom mu munu me respektu
Veq asniher mos lyp met harru
Se osht diqka shum e pa kapshme per mu
E kom provu besom qe osht shum problem
Kur nuk foli me ty sa shum em dhem
Se kom let kurr me besu
Qe najhere n'jet pa ty kom me jetu
Shum e pakuptueshme per ty n'kto momente
Edhe pse tkom thon qe je shum intelegjente
Kurgjo Mos meno mos fol po veq hesht
Edhe n'ëndrra t'sho ma shpesh se lajmet Fllesh
M'pelqen kur kesh m pelqen kur je nervoz
M'pelqen qysh fol kur o puna serioz
M'pelqen qe ... po besoj qe Ka mu kry
E kom ni ndjenj qe gjithmonë kom me kan me ty...seee..ey

Ref : 2x
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Qe e kom pas najher

Hey ... duna mu kallxu i sinqert me ty
Osht hera e par n'jeten tem
qe krenaria nuk perfshihet
Kshtu qe duna met thon

Ref : 3x
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Ti je ma e mira
Qe e kom pas najher


Naj Bolja

Hey...
Ref: 2x
Ti si naj bolja...
Ti si naj bolja
Ti si naj bolja
Sta sam ikad imao

Mozda za tebe je malo brzo
Al meni si vec godinama u glavi
Ovi nisu znali da sam ti kasno rekao
Al neznam jer si mi vjerovala
Ja cu biti uvjek tu za tebe
Necu dopustiti nikog da intervenira
Vjerujmi ti neznas koliko sam se promjenio
Poceosam da nepoznam sebe
Vezu stobom mislim ozbiljno
Sanjam da ti stavim prsten u prstu
Sve ovo nije se dogodilo slucajno
Naj bolja si definitivno
Ti si naj velik san u ovom zivotu
Ti si zelja sta hocu da mi se dovrsi
I u nebu ce se pisati
I svi cu znati
I Andeli cu ti reci da si se za mene rodila...jer

Ref: 2x
Ti si naj bolja
Ti si naj bolja
Ti si naj bolja
Sta sam ikad imao

To sta ces ti staviti pokusacu da razumjeti
Sta ti hoces u zivotu pokusacu promatrati
Samo nikad ne zeli da te zaboravim
Jer je nesto sta nemogu nikad uciniti
Pokusaosam vjerujmi al je vrlo problem
Kad nepricam sa tobom kako me boli
Nije mi laku da razumjem
Da cu ikad u zivotu zivjeti bez tebe
Vrlo nerazumljivo za tebe ovaj trenutak
I ako sam ti rekao da si vrlo pametna
Nista Ne misli ne pricaj samo suti
I u snu te sanjam vise od Flash vijesti
Svidas mi se kad se smijes i kad si nervozna
Svidas mi se kad pricas kad je ozbiljan rad
Svida mi se da ... vjerujem da ce se Stvoriti
Imam jedan osjecaj da zauvjek cu biti stobom..jer

Ref: 2x
Ti si naj bolja...
Ti si naj bolja
Ti si naj bolja
Sta sam ikad imao

Hey... htjeo sam se ozbiljno prekazati sa tobom
Prvi je put u mom zivotu
da ponos ne ukljucujese
Zato da hocu ti reci

Ref: 3x
Ti si naj bolja...
Ti si naj bolja
Ti si naj bolja
Sta sam ikad imao

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019