A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T Feat. Dhurata Dora

Bongo ➡ Bongo

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: jurildafrroku


Bongo

[REFRENI]
Whinin' so hot
Me in love with the bad gal
Whinin' so hot
Me in love with the bad guy
Whinin' so hot
Me in love with the bad gal
Ti e din qe s'ka sikur na
I'm in love with the bad guy
Whinin', whinin'
Wine it, wine it
Whinin', whinin'
Wine it, wine it

[CAPITAL T]
Hi
Po un jom qaj
Qaj qaj qaj
Jom djal i keq ama nuk kom faj
Hajde ti hajde ti hajt
Syt po mi ngreh prej n't'djatht e n't'majt
Vaj vaj vaj vaj vaj
Vec nji nat ama vec nji nat
Pak edhe pak edhe pak
Bohet shum edhe bohem bashk
Ajo don me m'pa per cdo nat
Un du me ni per cdo dit
Nuk e kena na me afat
Se dashnija o pa limit
Kombinimi o shum i sakt
T'schmacki it deri n'infinit
Bye bye bye bye bye
Me and my chick
We don't give a shit

[REFRENI]
Whinin' so hot
Me in love with the bad gal
Whinin' so hot
Me in love with the bad guy
Whinin' so hot
Me in love with the bad gal
Ti e din qe s'ka sikur na
I'm in love with the bad guy
Whinin', whinin'
Wine it, wine it
Whinin', whinin'
Wine it, wine it

[DHURATA]
Vec un edhe ai
Besom qe se du vec hajt
Ama jo nuk po kom faj
Cuz' the bad guy makes me fly
Thirrem per cdo nat
Se jo sem bohesh bajat
Nuk pe di me ty a kom pas fat
Vec e di qe po du me t'pas ngat
Du me du me t'pas boy
Po doket si loj
Ama besom qe nuk esht loj
E di qe ti je
Shum bad boy
Ama nese vjen me mu une t'ndryshoj
Eja eja
Ose thirrem ti e din qe kthehna
Hajde knena
Ti pe din qe ma t'mirt na jena

[CAPITAL T]
The gal is physically hot
Sa her qe pe shoh un pe coj edhe ni shot
God damn, the gal is so bad
Physically hot, pi me cu edhe ni shot
Qata sun po rri rahat
Sa her po m'afrohet un pe coj edhe ni shot
God damn, the gal is so bad
Edhe cute, combined

Whinin', whinin'
Wine it, wine it',
Whinin', whinin'
Wine it, wine it


Bongo

Winin' so hot
Me in love with the bad gyal
Winin' so hot
Me in love with the bad guy
Winin' so hot
Me in love with the bad gyal
You know there is not like us
I'm in love with the bad guy
Winin', winin'
Wine it, wine it
Winin', winin'
Wine it, wine it


[CAPITAL T]
Hi
I am he
He he he
I am a bad guy but is not my fault
Come you come you come
I swung my eyes from the from the left amd right
Vaj vaj vaj vaj vaj
Just one night,just one night
Little and a little and a little
It become very and become together
She likes to see me every night
I like to see her everyday
We don't have term
Because the love is unlimited
Combination is very exactly
Unmake it dej n'infinit
Bye bye bye bye bye
Me and my chick
We don't give a shit

[chorus]
Winin' so hot
Me in love with the bad gal
Winin' so hot
Me in love with the bad guy
Winin' so hot
Me in love with the bad gal
You know there is not like us
I'm in love with the bad guy
Winin', winin'
Wine it, wine it
Winin', winin'
Wine it, wine it


[DHURATA]
Just i and he
Belive that i don't love come
But i don't have any fault
Cuz' the bad guy makes me fly
Call me every night
because you don't nag me
I don't konw if i had luck with you
I just want you to be close to me
I want you to be my boy
It seems like a game
But belive it's not a game
I know that you are
Very bad boy
But if you come with me i will change you
Come come
Or call me you know that i come back
Come here
You know that we are the best


[CAPITAL T]
The gal is physically hot
How many times i see you i drink a shot
God damn, the gal is so bad
Physically hot,i drink and a shot
Those things stay relax
How many times she get closed to me i drink a shot
God damn, the gal is so bad
And cute, combined

[chours]

Winin', winin'
Wine it, wine it
Winin', winin'
Wine it, wine it

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019