A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T Feat. Lyrical Son & Vig Poppa

Pa Cenzure ➡ No Censorship

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Mimoza Ra


Pa Cenzure

Nasty lyrics... nasty
 
[Capital T]
E cojna njo per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe, edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Gishtin e mesit nalt
 
[Lyrical Son]
I said f**k 'em, yeah f**k 'em
N'pidh t'nones
Gishtin e 10shit t'Barcelones
Pare shum xhepi ma merr anen
Haverat gati me ngre kamen
Kudo qe jena gjith i dhezim kerkon nuk e vesim
Po flas publiken, se ekipa rollit pej mengjesit
E fjalt e mira mir se vijn, flm per respektin
Po mos na gjuni pare n'bin se s'ju pershendesim
Ni got per ty, ni got per mu, gzuar per shendetin
E pshtyj ni 16she vec me jau shu etjen
Dhjetor, i ngrit bor, jemi ftoft me lekun
S'jom djallzor, jom paqsor, oqean per tregun
Fuck all these hoes, man
Show mercy no more, man
Fuck all these hoes, hey
Show mercy no more
 
[Capital T]
E cojna nje per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, cka?
Gishtin e mesit nalt
 
[Vig Poppa]
Sa ma larg hejterave, o ma mir
Ata smujn me kon kurr dosta t'mir
Si me kon i shurdht s'po ma nin
Kejt i mytim me dashni, kejt i mytim me dashni
Uh, je teper i smut, je teper i smut
Dhipat lagen si m'u pagzu
Bima do uj t'bekum, jom zotni po i lazdrum
Veten e kom deshmu, s'kom ca dhezi si me shit krejt drut
Po e din qe jom i martum
Ama prap po don me flirt
Po ma gjun zogun si a f**king Angry Bird
Nuk din me t'bo mengjes po din shum mir me twerk
Hajde work, work, work
Baby work, work, work
Fuck all these hoes
Show mercy no more, yeah
Fuck all these hoes

Show mercy no more
 
[Capital T]
E cojna njo per shoqni
Jo vec njo po dy a tri
Per shendet edhe dashni
Per kurgjo tjeter s'po ma nin, se
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Ain't no mercy for these hoes, nah
Edhe-edhe nja dy co, hah
Per kejt ata qe na dojn, hah
E per ata qe s'na dojn, qka?
Gishtin e mesit nalt


No Censorship

Nasty lyrics... nasty
 
[Capital T]
We raise one to us
not just one but 2 or 3
to heath and to love
dont care about nothing else
aint no mercy for these hoes, nah
raise another one come on, ha
a for them people that are haters, what?
aint no mercy for these hoes, hah
raise another one come on, hah
and for them that love us, what?
middle finger up

[Lyrical Son]
i said fuck em, yeah, fuck em
mums pussy
finger 10 to barcelona
too much money in my pockets
all my men ready lifting their legs
wherever we are, we light one up aint asking no one
im talking for the public cause many people roll one in the afternoons
and for all the good comments, thank you for the respect
but dont be throwing money in the bin cause we wont be saying hello
a glass for you and glass for me celebrating health
well done with the jaw of thirst
december, iced snow, your cold with money
im not devillish, im peace, ocean for the market
fuck all these hoes, man
show morecy no more, man
fuck all they hoes, hey
show mercy no more

[Capital T]
We raise one to us
not just one but 2 or 3
to heath and to love
dont care about nothing else
aint no mercy for these hoes, nah
raise another one come on, ha
a for them people that are haters, what?
aint no mercy for these hoes, hah
raise another one come on, hah
and for them that love us, what?
middle finger up

[Vig Poppa]
further away from the haters, the better
they will never be good people
asif they are just deaf i dont care
we will kill them all with our love, we will kill them all with our love
uh your really just ill, your really just ill
they get wet as if they get paid
drank some water, i am a man but a little bit silly
ive warned myself, i have nothing to light up asif ive sold all wood
but you know im married
but again, i do like to flirt
shes throwing around her pussy like a fucking angry bird
she doesnt do mornings but she knows how to twerk
come on, work work work
baby, work work work
fuck all these hoes
show mercy no more
fuck all these hoes
show mercy no more

[Capital T]
We raise one to us
not just one but 2 or 3
to heath and to love
dont care about nothing else
aint no mercy for these hoes, nah
raise another one come on, ha
a for them people that are haters, what?
aint no mercy for these hoes, hah
raise another one come on, hah
and for them that love us, what?
middle finger up

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019