Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - Veç Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Asaj".
3. Video është e këngës "Veç Asaj", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T - Veç Asaj  (Feat. Besnik Qaka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Kapo"

Këngë e albumit:

"Nr. 4: Ashtu Sikur Dje"

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Komente

1 🔥

Featuring

Besnik Qaka

30/06/2011

2011-06-30T16:16:48+00:00Ladies and Gentlemen
Ouuh.
We bring to you
Oouuh.. say
Three two one
OoOuuh !

Era mir pi vjen,
knej kur kapercen,
Era mir pi vjen asaj,
I see you baby.

Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.

Pop It,
nese je ka nihesh mirë,
Drop It,
edhe nese nuk mundesh ma
Rock It,
pom pelqen qka jam tu pa,
sonte krejt po doj me kcy n'hava!
Yepp na na in to day ,
po doni me na ngu pa PLAY
Ok pra hajde pra ti knej
qka t'thon une bo
qka t'thom une ngo
Bone ne ni hao ti knej
hajde ma shpejt
ma mir ma leht
se pa ty une skam jet
eh eh eh...

Un du rally,
ti don gucci edhe LV (louis vuitton)
ti po don armani
une po du me ik prejt ktuhit..
once like that eehh girls like that,
une po du me tpas ne ssee
qata spo du me t'lan vet.

Era mir pi vjen
knej kur kapercen
Era mir pi vjen asaj....
Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.

Po du me kan un me ty
mos um vet ti mu qysh ,
bone punen gjithqysh..
Sa mir o ka t'shkon
dielli kur e reflekton
sot gjith yjet i m'blon.

Une nuk e di ti a don a s'don
une nuk e di ti qa po menon
une nuk e di ti pse po dyshon
veq e di t'konvenon.

Une nuk e di ti a don a s'don
une nuk e di ti qa po menon
une nuk e di ti pse po dyshon
veq e di t'konvenon.

Era gucci o ka i vjen
veq mos thuj si spo te pelqen
ska ka shkon ktu apet vjen
se pom pelqen o ka m'pelqen.

Era gucci o ka i vjen
mu pom doket tjeter sen
sbesoj qe ka me pas problem
se pom pelqen o ka m'pelqen

Era mir pi vjen
knej kur kapercen
Era mir pi vjen asaj....

Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.


Ky tekst u dërgua nga Lola Swe   saramk   Drilonn10   akonn   RonaldKing   SamirEe   netae   ArianniTT   ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet