Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Asnjoni (Feat. Dr.Mic)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  412

It's about power and money
singers and rappers
and which side do you want

Kena thon na qe ne start muni me na gjet nalt
Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes
pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice
repera fallc qe s'un na nalin

Si t'ja nissh me bo letter prite naj hejter
s'e kena t'njejtin nivel jena krejt diqka tjeter
s'punojna per vere punojna per veper
e bojna t'vesht keq me trenerka e seter
money power respect
po ju pare spo keni me power jeni krejt mini, respektin me dhon spo dini
po thojn qe prej gabimeve msojn e mo gabime s'bojn
paradox qysh njerzt sot shum fjalte pi ndryshojne
njerzt po fantazojne per senet qe une i boj qdo dite
po menoj ti po repovat per sene qe kurr si ke dite right ?
I got balls , you ain't got balls
ti bon muzike t'gjall na bojm hip hop t'rrall
ambiciet jau ka marr era jeni bo krejt gangstera
recesion n'hip hop po lypi ku ka repera
se spo nij mo hip-hop po mbijetojne me afer a
hip-hop (erat) e mij jon bo krejt milionera a a

Ref:(2x)
Kena thon na qe ne start muni me na gjet nalt
Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes
pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice
repera fallc qe s'un na nalin

Dr.Majk
Repin e shtina n'mes prej tij na bojna sandwich
guxo kafsho sendwichin helmohesh bitch
ski qef me mi pa dorzat n'dur tmerrohesh bitch
keni vrases n'beat kape telefonin edhe thirri polict
ka repersa sa repera dini me bo rep havera
niggera nuk jena po e bojna black
elem belem heki prej rruges secillin prej tyne qe vijn n'drejtim temin
couple of fags that's a double attack another level of rap
never give a fuck what you think about that
motherfucker never ask who's that ti pe din ti pe din kush jena na
kombinim fatal majk edhe capital hej cili prej juve menoni qe e boni
ma shpejt asnoni e boni ma mire asnjoni ma gangsta asnjoni
ska kili mili bire secilin prej tyne killi thirri will they do
will they wanna beef huuuuuh
repera jo po manekene qka do qe keni bini e repit e kini IDH
(rrapapa rrapapa rrapapa) beatit i hina kung - fu
un jom prof i repit ti ki nevoj me msu
shkeli n'maje t'majes t'himalajes n'maje t'montoveresit
majki dhe kapo dy alpinista t'repit
Ref:(2x)
kena than na që ne start muni mena gjet nalt
Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes
pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice
repera fallc qe s'un na nalin.


Ky tekst u dërgua nga AiddaCapital T
Featuring: Majk
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/08/2012
Muzika: Big Bang (Arbër Gjikolli) & Stash
Teksti: Capital T
Video Produksioni: Think Creative


Capital T - Asnjoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjoni".
3. Video është e këngës "Asnjoni", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

24
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 9