A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Capital T - Good Life


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  89

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2013

2013-05-10T13:22:25

Music:

B.O (Authenticent)

Lyrics:

Capital T

Arrangement:

Mixey

Video Production:

EMF Creative

Song from the album:

"Slumdog Millionaire"


This is my time,
better let it down

They say im underrated ,I say
I fucking made it i faded
Too long everynight,celebration they need me
More than they hate me pa mu,qe qysh kan RAP-i
3.5 en Koncerte ,Sa shpejt u kriju rrjeti i madh
O kualiteti,une me ekip sjena n'veti
E bojna so Cold,e ftofum venin te deti
N'qdo faz,me mas e bijna seriozitetin
MAN
He say I'm fuckin crazy,I'm dawn
A,a,a,a,a
I said it,I agree,Jom WHO
Maro per fmi edhe per kta repera t'ri
Jau dhash Hookin,VERSIN,LUKIN,TEKSTIN
Kshtu qe,Krejt qka ni o KAPO,Ftyrshi me veten
Mem kritiku mu,Duhesh me urrejt shum jeten
Pavaresisht a e pranoni,une e flas veq realitetin
So it's you
Po don me sfidu t'vertetin
Tulifar insekti po don debat me MBRETIN
I SAY

REFF
E kom familjen me veti,edhe njerzt perreth
And they know
I'm living the GOOD LIFE
I kom fansat e mi,per tjert so tu ma ni
Man they know
I'm living the GOOD LIFE
Living the GOOD LIFE,GOOD LIFE
I'm living the GOOD LIFE
Living the GOOD LIFE,GOOD LIFE

Any muthafucka wanna fuck with me ,
It's the big man,KAPO Capital-t
Kurr asniher mos gaboni me hi
Nuk e di per mu qka keni ni,MAN
Shut the fuck up
Nisja kallzo me ra per toke qysh to koka
Kto sene nese ndodhin gati une jom me ju lodh
Une venin e shuj,POKA(8X)
Ta mys qat EGO,spo ma nin ti trego
Man You Dead Lego,Seni met ZERO
Get snowa,Ju lodha,Lene krejt
GAME OVER
Jom straight and sober
Harder than a Rage Rover
Sa her jon munu mem urrzu,nuk ka t'njeme
E boj ma mir se ti edhe pse per bluza t'bleme
RAP-in e kom me t'leme,skom fakebook
Kom menxhere,Prej momentit qe shijova
Ngushton lidhje per skene
Hey,I got him,I got him,yeah I swear, I got him
My team to safe good box,Pour a shot
Kallem zjarem
Suksesi pom thirr,Hej Trim hajde merrum
E kta vdekjen n'klinik,pe jetojn jeten jerum
Se

REFF
E kom familjen me veti,edhe njerzt perreth
They know
I'm living the GOOD LIFE
I kom fansat e mi,per tjert so tu ma ni
Man they know
I'm living the GOOD LIFE
Living the GOOD LIFE,GOOD LIFE
I'm living the GOOD LIFE
Living the GOOD LIFE,GOOD LIFE


Lyrics submited by Plaurati   maninima
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019