A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Pernime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  119

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2015

2015-03-07T19:00:30

Muzika:

Granit Derguti

Teksti:

Capital T

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Slumdog Millionaire"


Capo crew money du....
Biri n'tavolin menihere 100shisha.
Me shami swagin nalt, un mrena me 20 bisha.
Smokin n'shisha,
kena pare shum edhe pse nshkoll kejt i kena pas 1sha.
but who give's a fuck? ti pi thu luck, un pi thom hustlee.
merre qat*** shpejt, ti per mu je such a fuckin' turttle
Hip hop i pavdekshem, per kit art i paprekshum.
shum stil e shum fashion , kta kopjaca jon t'hekshum.
na me ekip jena n'aksion rratatata i lo t'dekun.
Na jena Vapour, ata e din kur thojn ma se me ta sbon burr.
A bim najher? jo kurr, si ktyneher hala hitet jon n'furr.
Hip hopin nalt se na pe majm n'dor..

(For real) All I do is get money (For real)
(For real) All I do is fuck bitch's (For real)
Hip hopin nalt se na pe majm ndor (for real)

(For real) x3

Hala po na urrejn ah, se gjith jena in ska lidhje nqka
Ata po folin keq I'm like uh ahh, edhe vet ata e din qe sun e bojn si na
Ahhhh , ska qe na nal na, xheloza keni t'fala
you missed me, komenhala,
we dem boyz, nese ka sken un po du me dal
nuk ka qe mnal jena tjeter shkall
tuat smi mi marr edhe nese jon fal, BANG
Un nuk vi me dhez un vi me kall
Ti don mem nal a ki shanc no not at all jena teper t'rrall
Capo, kom qaq shum pare, du me qel ni bank
Qaq shum duqa, sa qe jon bo shum ron mu bajt
Projektet e tua teper t'dopta mu pom shtin me kajt
para se me fol per mu mso veten ntakt me majt
BITCH

(For real) All I do is get money (For real)
(For real) All I do is fuck bitches (For real)
Hip hopin nalt se na pe majn n'dor (for real)


Ky tekst u dërgua nga JetmirKartolina (1)

2019-06-26 10:03:21
Hip hop i pavdekshëm
Për kit art i paprekshum
Shum stil e shum fashion
Kta kopjaca jon t'hekshum
Na me ekip jena n'aksion
Rratatata i lo t'dekun

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019