Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Intronational Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  29

Yeah...

Uh...
Check it

Its time for reactions
Yeah, they got some words
But they no got actions
As soon as you hear my voice
You get the message
Hit them with the work
Hear my speech
And feel the passion
But,
We'll be steady blast
When you see me
The look on your face
Is reckless
Tryna reach my ways
But we got different directions
In my circle
It's so hectic
No secrets
We speak the truth and do this rap shit
Hit em with them hits
?...?
We paint the picture
No need for caption
And they be scared cus they know we back
Know we back...Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2017


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0


Capital T - Intronational
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intronational".
3. Video është e këngës "Intronational", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.