Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T & Capital Bra - Yalla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yalla".
3. Video është e këngës "Yalla", por nuk këndohet nga Capital T & Capital Bra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T & Capital Bra - Yalla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

21/12/2019

2019-12-21T14:34:08+00:00[Joker Bra:]
Lalalalala lalala
B.O Beatz (hah)
Lalalala

[REF.:]
Bratan ich bin auf meinem Film (Lelele)
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla-lalala)
Ich will ficken und nicht chillen
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn
Bratan ich bin auf meinem Film
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla)
Ich will ficken und nicht chillen (uoh)
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn (Hahaha)

[Capital T:]
Jeten e kom chill, n'dore vnum, Richard Mille
Veshja shume e shtrenjte, si me shit ni kill
Pi vraj si Kill Bill, you know I'm the real deal
You feel me? Makina e zeze, Batmobile (skrt)
AMG 63 vroom vroom (vroom)
Shume i shpejte, shume i zi, shkum shkum (shkum)
Paret po vin prej qielli kjo nuk o normale (s'o normale)
Jeta shume e shpejte per me jetu kadale (hey)
I sosi si Sosa, no, Tony Montana (no no)
Ki pune me bossa, custom made, Dolce Gabbana
Cubana, Cubana, Cubana, vijne direkt nga Cuba (Cuba)
Lej ti keta glluba qe dhezin me rrena e me batuta (hahaha)

[REF. Joker Bra:]
Bratan ich bin auf meinem Film (Lelele)
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla-lalala)
Ich will ficken und nicht chillen
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn
Bra bra bra
Bratan ich bin auf meinem Film
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla Yalla Yalla)
Ich will ficken und nicht chillen
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn

[Joker Bra:]
Bra tash knallt Sehr teurer Anwalt
Blutiger asphalt Bratan vebuddel die Leichen im Schwarzwald (Lalala)
Mach den stein klein mit ziggi card, flieg fly Emirat
Es flieg Blei wie im Irak
Hol deine gang komm hol Ich zieh sie ab
Berlin ist Chicago, Capital Bra nicht El Chapo (Capital Bra)
Mach nicht auf Babo mit deinem Lambo geliehen von deinem Amo
(Hahaha yah)
Hotelzimmer Partys mit 8 weibern (lalalala)
Ich mach mehr para als der scheib Kaiser
Du scheib Schleimer (yah)
Bist ein 31er wie Schweinsteiger

[REF.:]
Bratan ich bin auf meinem Film (Lelele)
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla-lalala)
Ich will ficken und nicht chillen
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn
Bra bra bra
Bratan ich bin auf meinem Film
Yallah holt euch 3D Brillen (Yalla)
Ich will ficken und nicht chillen (uoh)
Bestech den Auftragskiller mit 5 millen und er kommt dich killn

Kartolina (2)

25
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet