Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - Flex

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flex".
3. Video është e këngës "Flex", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T - Flex  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64

Teksti:

Capital T

Orkestrimi & Produksioni:

RZON

Këngë e albumit:

"Skulpturë"

Komente

2 🔥

18/04/2020

2020-04-18T16:00:10+00:00Eh-eh-eh-eh
Uh-uh

[REF.:]
Shawty po don flex, po don flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Vec jom ka shkelqej, po shkelqej
Ajo don me nejt deri n'mëngjes
Shawty don me flex, po don me flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Ajo don me nejt, po don me nejt
Deri sa t'kryhet deri n'mëngjes
Shawty don me flex, shawty don me flex
Shawty don me flex, hey hey hey

Se shawty don me flex, po don me flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Shawty don me nejt deri n'mëngjes
une pi pëlqej se po shkëlqej
Se shawty don me flex, po don me flex
Po nuk i vesh Balenciagat triple S
She wanna be my current, never be my ex
Po don me e cu n'fitness me ni white Benz
E cojna nga ni shot, shot, shot, shot, shot
Ajo nihet mirë, ky o fakt
E cojna nga ni gotë, gotë, gotë, gotë, gotë
Kalojna n'tjetër dimension, tjetër botë

[REF.:]
Shawty po don flex, po don flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Vec më ka shkëlqen, më shkëlqen
Ajo don me nejt deri n'mëngjes
Shawty don me flex, po don me flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Ajo don me nejt, po don me nejt
Deri sa t'kryhet deri n'mëngjes
Shawty don me flex, shawty don me flex
Shawty don me flex, hey hey hey hey

Shawty nuk e bon për show, s'e bon për show
E bon veq se don me bo, jo mu dok
E bon se o lifestyle, right on time
Shawty o shumë fly, s'ka as Instagram, motherf**ker
Kom me flex deri sa t'vdes, yo
Super swag, triple X, double bag, yo
Shawti flex, super sexy, hiq pa grim, yo
She my chick, jeten film si [?]
I therr krejt shoqet nuk o xhelose
Shawty o queen se menon per krejt
I thirr krejt shoqet nuk o xheloze
I kena mbledh me pi edhe me nejt

[REF.:]
Shawty po don flex, po don flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Vec më ka shkëlqen, më shkëlqen
Ajo don me nejt deri n'mëngjes
Shawty don me flex, po don me flex
N'dorën tem t'djathtë e kom ni Rolex
Ajo don me nejt, po don me nejt
Deri sa t'kryhet deri n'mëngjes
Shawty don me flex, shawty don me flex
Shawty don me flex, hey hey hey


Ky tekst u dërgua nga Aurel LekaKartolina (6)

30
21
13
23
30
32

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet