Më mbaj mend (për 1 muaj)


Capital T - Braziliane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Braziliane".
3. Video është e këngës "Braziliane", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Capital T - Braziliane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Teksti:

Capital T

Orkestrimi:

RZON

Video Produksioni:

Sekuencë

Këngë e albumit:

"Skulpturë"

Komente

7 🔥

22/08/2020

2020-08-22T18:00:09+00:00Braziliane
Si Braziliane
Latine, a mos je pej Prishtine
Braziliane
Si Braziliane
Zeshkane, a mos je pej Tirane
Braziliane
Kejt si Braziliane
Latine, si çokollat e nxime
Si Braziliane
Kejt si Braziliane
Si Latine, ti po m'pëlqen mbas shpine

Ajo o loca
Kur po shkoj po dridhet toka
Kejt e din që jena bossa
Veç na e dim ç'shkruhet loja
E kam thon nji herë, imma say it again
Ajo o vete, une nji qind
Ajo veç pak e une all in
Mushma ni çu se n'gjys s'po du mo
Blah blah blah blah blah
Me e ka sa edhe me e ka sa
Sa edhe sa ka me qata
Sa herë e shoh thom mashallah
I see you 'round ta ta ta
Na s'ndalem s'kena stop
Se na jena mafia
Nga Prishtina
Ey

Braziliane
Si Braziliane
Latine, a mos je pej Prishtine
Braziliane
Si Braziliane
Zeshkane, a mos je pej Tirane

She go boom
She go bang bang
Yeah she got that thing
E din pa mu
S'ka sen
E tjert tu prit ën ren
2x

Pe ves a je normal
Jo, s'je normal
Nji here ban shpejt tani kadal
Do me na qit n'mal (2x)
Ti mos u nal
Ti e din pe clubit une s'dal
Pa ty nuk dal
Se e ki përmasi

Braziliane
Si Braziliane
Latine, a mos je pej Prishtine
Braziliane
Si Braziliane
Zeshkane, a mos je pej Tirane
Braziliane
Kejt si Braziliane
Latine, si çokollat e nxime
Si Braziliane
Kejt si Braziliane
Si Latine, ti po m'pëlqen mbas shpine


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (2)

21
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet