Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T & Marin - S'kena Konkurrence Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  21

Ska konkurenc
Kta rrin fleten n'rezidenc
Kto jon pidha
Thirri enc
Ska pidh none kto mi nez
Lot of money
Un & kapo
Truqa bojm me eksperjenc
knaqet club-i kur na vijna
Eyoo Rzon
what we sayin cuz
Tash prej drilli
Bohet milli
Tu bo pare pa ndales
Me do shok hala te rruga
Tu shit coco/bar me thes
Hala n'kthes e bari dhez
Pare tu bo pa ndales
N'postcode pa pertes
Hala n benz e benzi nez
Hala rruga bje rrezik
Per mu rreziki so penges
Hala cunat me gesher
Tu prit do shpia per mi qedmth
En Prishtin a f**king city
Dhipi bjonde emrin miss
Per muzik ti sje i keq
Ti nuk je bad bon lek me djers


Ky tekst u dërgua nga KlejdiCapital T & Marin
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/12/2021
Teksti: Capital T & Marin
Produksioni: RZON
Produksioni: Fisnik


Capital T & Marin - S'kena Konkurrence
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kena Konkurrence".
3. Video është e këngës "S'kena Konkurrence", por nuk këndohet nga Capital T & Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0