A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Captious Kidi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Captious Kidi është një këngëtar. Alkid qytyku ose sic njihet me emrin Captious Kidi kendon Pop & R&B. Jeton ne qytetin Elbasanit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Niti

Katilirrebel

Ardy

Addi Pllana

Virus

E-Mc Intro

Kasamo

Ardit Tafarshiku

Lindi Sahiti

Poku


Tags: Captious Kidi, Captious, Alkid Qytyku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019