Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cartani - Vec 1 Moment (Feat. Doppio-O)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  147

CARTANI:
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME une e ti me kon bashke
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

DOPPIO:
Jeta n'club bejb me e mira n'club site e tu po me ndjekin prape nuk po t'njoh e nuk po m'njeh si dje si sot po nihesh hot.
Llapadop si bo cdo nat pija darkes bo tik tak aq me shume e aq me pak ti thirri rastesi e niu me fat.
afrohu pak se ti fillikat e ikim diku lart si histori filmash as divat para teje nuk vlejn aspak para meje pralla librash hajde ma ngat niu rehat se si vampiri n'gjak un jam i etur.
Si zonja pare ki me u ni me mu en krah atmosfera jone s'eshte e vdekur.

CARTANI:
VEC I MOMENT E JO ME SHUME un e ti me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZET E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

CARTANI:
Un ta shof love ta lexoj n'sy po me do me ko me mu edh une me me ty.
Nuk e di rastesi jena bo c'do nat me prek in the same club.
Hat e veshur e qeshur perhere,
Plot e dun po kush sun e merr,
Me gjeste me thote ti eja menjehere,
Parajsa ne tok dhe toka ne ferr.
Ndenja leviz n'goj, n'vesh, n'zemer please afroje bashke me temen.
You are sexy amazing femer.
Demen nuk ta them per t'rrit menen nisu prej meje un drejt teje.
Harten n'dore e thesarin gjeje vreje vec 1 moment du leje vazhdimi ka me kon fund i ksaj deje.

CARTANI:
X5
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME un me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UNE NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   Arled80Çartani
Featuring: Doppio-O
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/08/2012


Cartani - Vec 1 Moment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec 1 Moment".
3. Video është e këngës "Vec 1 Moment", por nuk këndohet nga Cartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çartani:


Komente 10