A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cartani - Dikur  (Feat. Doppio O)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  74

21/07/2013

2013-07-21T21:43:49

Featuring

Doppio-O


Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her
dIKUR ME THOJE SHUM TE DUA
mE FJAL TE EMBLA
Me vrave mua
Lotet e tua skan me vler
Kerkon tme puthesh
Edhe 1 -her
Dikur Na tdy bashk Kena bo shum plane
Ta fala zemren teme
E ti zemren tane
Dikur ti per mua
Ishe gjith bota
Premtimet e tua
Mbeten Te kota
bESOM E VESHTIR
pOR UN DU ME T'HARRU
Ti plotesova deshirat
Ndersa ti mke mashtru
tDHUROVA rRESPEKT
dASHNIN e SINQERT
T'jesh e sigurt
Tkam largue
Tashti je plag e leht
U verbova prej teje
Mu mbyllen syt
Tash nuk du me tpa
As nuk du me dit
Me tvertet pranoje
Je zonja e tradhtis
Lamtumir Ty
Lamtumir Xhelozis

Refreni X2
Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her

Ati tjetrit i Flet
Ate tjetrin shikon
E perkedhel dhe tek ai mbeshtetesh
Dhe mendon
Dora atij
Tek floket e tua
ti vdes ne puthjet qe me takonin mua
I jep puthjet qe un te kam mesuar
Perqafimin qe atje brenda jam penduar
i jep trupin
Jo nuk muj per ta ndaluar
para se ti japesh zemren
1 leter ta kam shkruar
Un i besova lotit ne sy
Un u mashtrova dhe nga syt e mi
u pendova sa her tek ti jam kthy
Se ndoshta nuk kam qen i denj per ty

Refreni X4
Dikur me thoje
Shum te dua
Me fjal te embla
Me vrave mua
Lotet e tua Skan me vler
Kerkon t'me puthesh
Dhe 1-her

Cartani


Ky tekst u dërgua nga  Adela1
Kartolina

 • 2017-03-02 12:20:39
  Me të vërtet pranoje
  je zonja e tradhtisë
  lamtumirë ty
  lamtumirë xhelozisë
 • 2017-03-02 12:20:39
  Ti vdes në puthjet që më takonin mua
 • 2017-03-02 12:20:45
  Dikur ti për mua ishe gjith bota
  premtimet e tua mbetën të kota
 • 2017-03-02 12:20:50
  Besom e vështirë
  por unë duhet me të haru
  Ti plotësova dëshirat
  ndërsa ti mke mashtru
 • 2017-03-02 12:21:10
  Dikur Na tdy bashk Kena bo shum plane

Krijo Një Kartolinë

teksteshqip.com © 2007 - 2018