Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cartani - 1 Sekond

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Sekond".
3. Video është e këngës "1 Sekond", por nuk këndohet nga Cartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cartani - 1 Sekond  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  123

Komente

6 🔥

20/06/2015

2015-06-20T16:00:02+00:00Vetem prit pak, veq nje sekond
Du me tpas tasht e jo ma von (X2)
Per cdo sekond, per cdo sekond

Vetem prit pak, vec nje sekond
Mos i nij shoqet lej cka thojn
Du me tpas tash e jo ma von
Per cdo sekond, per cdo sekond (2X)

1 si ti vec 1 moment e dua
1 si un ti gjithmon e ki enderru
Je ma e mira femen qe e kom kalu
Po du me tpas nzemer, sikur ti mu

I besoj vetes teme,
E du ket lloj femne
Edhe ajo e din
Qe jom hajdut zemre

Mu ka tek du me tprek
Edhe trunin me ta hek
Te ti tonat i kom gjet
Edhe po ma bon tleht babe

Mari mari une vi te mari
Mari mari une e vi te mari

Vetem prit pak, veq nje sekond
Mos i nij shoqet lej qka thojn
Du me tpas tasht e jo ma von
Per qdo sekond, per cdo sekond (2X)

Xhiro me femnen, ti me tonen un me temen
Kur tna shohin ty e mu, njerzit qmenden
Mendjen beso un ta dij,
E di mke pelqy prej qe je kon fmij

Ti je prap ma e mira, prap ma e urta
Ajo me SEKSI, ajo me e ZGJUTA
Ajo qe merr vesh, vetem me tButa
Per ty u bona djal i mir, e krejta
un i kputa

Mari mari une vi te mari
Mari mari une e vi te mari

Vetem prit pak, veq nje sekond
Mos i nij shoqet lej qka thojn
Du me tpas tasht e jo ma von
Per qdo sekond, per cdo sekond (2X)


Ky tekst u dërgua nga Delvin Krasniqi
Më Shumë Këngë Nga Çartani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet