Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çartani - Gang Bang

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gang Bang".
3. Video është e këngës "Gang Bang", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çartani - Gang Bang  (Feat. Lazy Jkn)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  27

Komente

Asnjë Koment

30/01/2016

2016-01-30T16:59:24+00:00Krejt ranshem , une jam banditi qe nstil tvet futet kandshem
Shum i damshem ..
Jeta kunder nesh , e une kundra me estraden ..
Ky osht kuptimi emnit tem , me temin sdi pse kapen ..

Sen skena mir jena jena msu me prit ..
Dikur rrepin e ban t'vjetrit tash po e bajn t'rit ..
Frymzohen te banda se me rrep tonin jan rrit kta ..
Na njeh edhe politika 100 % bandita ..

Kur jom kan une DEALER , ti sje kon as reper ..
Ti po hec neper drit , un po eci neper terr ..
Eci n'kam eci n'kerr , edhe t'pershdeti shoki..
Sdo me thon qe mki haver, nese doren ty ta rroki ..

Sa i perket punes per xhep , interesohen vet ..
Une e shes un ju pres , vec a i keni lekt x2

Ref
Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..

Lazy
Smun e lo pa hi n'to , se ÇARTi e dhezi ..
Na bashkoj rrepi , JKN E LAZY ..
Na njohin si bandita , ulim posht cdo lloj mbreti ..
Muhabeti te leki , grepi te xhepi ..

Secili vjen te na , te tan i mirpresim ..
Ta japim rrespektin nuk shohim interesin ..
Nkrah tjeter biznesin , ja bajna hyzmetin ..
E dhezim e djegim , pse jo edhe e shesim ..

Suksesin
E bajm vet , nuk e presim prej jush ..
Nuk e hapin rrethin , sna duhet kerrkush ..
Pa e pas 1 kusht , jo sna duhet kerrkush ..
As njani prej jush ..

Ref

Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..

Çartani
Na vini anash , o cuna mamash ..
Karrikatura famash , ngoni rrep gjigandash ..
Lidhjet neper bot jan , prap na vini anash .
Po ju na vini anash ..

Se boj per fam , sa her duhet me jau than ...
Fjalt e mia kan pesh , se lojen e kam t'ran ..
Shihem rrall e permall , shihem ball e perball ..
E ket rrep industri , une kam me e kall ..

Une vi prej n'Tropoj , TROPOJANT IN DA HOUSE ..
Çelsin e suksesit , n'dor e kam si mouse ..
E boj pouse , dridhe bounce ..
Ata qe sjan me mu , krejt po lypnin aleanc ..

Fenomenal ky fenomen , qe t'fikso prej fillimit ..
Ju jeni aktorat , e une rregjizori i filmit ..
E sa per kang , sja keni iden kombinimit ..
Profesori i rrepit , ju ço nshkoll tdenimit ..

Ref
Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..


Ky tekst u dërgua nga  arled80
Më Shumë Këngë Nga Çartani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet