A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Çartani - Mr Chill


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/05/2016

2016-05-14T17:00:02

Skom nevoj per emen, per me nxon femen
Un i foli para, edhe ajo ma din menjen
Un ja di tveten, un ja ndryshoj jeten
Un ja mushi zemren, nuk ja mushi kuleten

Si ti nk esht asnjona, shijen si mariuana
I pelqejn fjalet e pista, po puthjet i don te embla
Neper endrra, pamje tvecanta
Kom shije ndryshme po ti je me e vecanta

Mki fiksim ,se ta fiksoj jeten
Tu menu per ty, e harroj veten
Me ta thon te drejten, e harroj dhe tjetren
Kto momente do mbeten, mes nesh

Shikimin e turbullt si me kon pijanec,
Ti je pija qe mpelqen, po menoj me tpi me ekss
Tkom per qef, nuk ka next
Feeling relax ,feeling per sex

Ref.4
A je ka e pini hic barin
Po po poooo

Un aj qe duhet jom, e ca duhet i kom
per ty bana dom dom, spo muj me tlon
je e jemja edhe pse po t'njekin te tan
spo mun me nxon, spo mun me nxon

dredhe, dheze, smoke fike
si mas muzike,si mas muzike 2x

nuk dal prej tradite,
djal tropojani dhanun mas muzike,
karakter i ran paraqitje banditshe,
jom boss edhe kur dal shetitje,

sonte osht e shtune, qika mamit don me dal
ska nevoj per pare i ka shokt qe shesin mall
krejt jan t'pagume, rrethi osht i gjon
kerkujna nuk ja han se G-ja e ka nxon

Ref.4
A je ka e pini hic barin
Po po poooo


Lyrics submited by Elert .lle-Cards (1)

2018-08-20 09:31:18


Dredhe, dheze,
smoke, fike
Si mas muzike,
si mas muzike.

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019