Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çartani - Inati (Feat. Juna Manaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  97

(Juna Manaj)
po pres po pres po pres me shprese
ndoshta ti vjen kte mengjes x2
po du po du po du me mkuptu
kam nevoj me mperqafu e naten me ty me kalu
jepi jepi jeta jem nese kjo bohet problem
besom nuk esht faji jem
dhe tani un me ty kam ra ndilem nuk e di me a ja vlen
po prap tdu ne krahun tem

Ref.
mos me kon me ty inati po mvjen
un po du mu kthy po inati spo mlen
hala jam tu prit me ni ven spo mxen
cili prej nesh akullin e then
ja ja ja aj i jemi i jemi je x2

(Cartani)
edhe hapsiren e gishtave e ndjej bosh
ku mbeti ndjejnja fort qe dikur ta dhash
krejta ti thash nbiseden e fundit ntelefon
na lidhi dashuria e na ndau nji buton
un e di ki nevoj per mu sa her ndihesh vetem
une zgjohem vetem nese do me dit tverteten
mos e fajso veten fajet i maj un
thirrem pijanec po e pi dhe njo me fund
ma jep nji mundsi ti plotsoj shum mundsi
e ki ato qe se kom e kom ato qe se ki
ti zonjush une zotni kjo nuk esht rastesi
pritem se po vi pritem se po vi
ti e di qe un jom gati hic nuk ta zgati
je me e vecanta per ty jam me i vecanti
mes meje teje zemer sekziston inati
un e ti bashk ja ky esht rezultati

Ref.
mos me kon me ty inati po mvjen
un po du mu kthy po inati spo mlen
hala jam tu prit me ni ven spo mxen
cili prej nesh akullin e then
ja ja ja aj i jemi i jemi je x2


Ky tekst u dërgua nga  llakokallo   DoriDorina


Featuring: Juna Manaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/10/2016Më Shumë Këngë Nga Çartani:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Çartani - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.