Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çartani - Ma Shum

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Shum".
3. Video është e këngës "Ma Shum", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çartani - Ma Shum  (Feat. Getinjo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  54

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Getinjo

02/06/2018

2018-06-02T16:23:41+00:00REF.:
Ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot

ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot

CARTANI:
ma shum pare,ma shum njerz neper tok
ma shum pare ma shum t'fort ndihen t dopt
ma shum pare ma shum shtohen inatcort
I`m a soldier ta heki kryt per nji cop
Big balls you shqipe knows
banditat one love, s`mund me qet kush posht
Real G e kena nis po vjen fundi lojes
na hala t`gishtit kta hala t`gojes
Haaa kem derdh gjak per emrin
qata e kem venin,bi**hat e din reallin
Haaaa idolli jot o shok i jemi
Shoqja jote ke prom nese s beson vete temin
ca thon ca thon ca thon s`po m`intereson
i keq jam per te ton,badman jon ka m`thon
Cartan Cartan Cartan i gjuj si du te tan
pa njoni-tjetrin mos me kon,
sen skishim ca me thon

REF.:
ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot

ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot

GETINJO:
ey, tu bo rap me tropojanm,50 kille ner jorgan
jeta jon so instagram,ato bojn gangsta me nji gram
tu kontaktu me marokian,pako vjen me airoplan
i fort o secili jaran,leku jepen n autobam
banditat vijn me automat,vijn me marr nji bankomat
me 3 pidha n`kadillak,qafa jon osht krejt dukat
cdo dy dit neper evrop i kom 22 milion shok
10 milion e di i kan proofat,10 milion punojn me drog
yo shoki so tu mu dok,kurr skena me kon mo broke
pershendes haverat n burg qo me to kam hanger buk
un jom rrit n`hood amo se kom emrin robin
e qes posht p**in amo kurr shokin
nuk djegi shoki per leki per shok e djegi krejt globin
per shok e zhduk ma t fortin per shok e nisi terrorin
e bllokoj krejt territorin, ne besojna vec zotin
kshuqe mos na e ndes motorrin
se ta zhdukim kryesorin (bi**h)

REF:
ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot

ma shum party ma shum shoqe ma shum
shok shok
ma shum pare me shum kurva ma shum
drog drog
ma shum pare ma shum probleme n
kok kok
per ma shum i kom G neper bot


Ky tekst u dërgua nga teaa_lakoKartolina (3)

15
0
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Çartani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet